Servis notebooků a opravy počítačů

Provádíme pozáruční servis notebooků a opravy počítačů. Opravujeme veškeré hardwarové a softwarové závady u všech značek počítačů a notebooků Acer, Asus, Dell, MSI, Lenovo, Toshiba, HP, Compaq, Sony Vaio, Fujistsu Siemens, IBM, Samsung ale také neznačkových notebooků a počítačů. Dále nabízíme prodej náhradní dílů a výkup nefunkční notebooků.

Servis notebooků provádíme na komponentové úrovni pokud je to možné. To znamená že ne vždy když je nějáká součástka na základní desce nebo grafické kartě poškozená, tak se nemusí měnít celý díl, ale pouze daná součástka na daném díle. Cena opravy je potom mnohonásobně nižší než výměna dílů.

Servis a opravy notebooků zajišťujeme po celé České republice a to formou svozu do našeho servisního střediska a následně dovozem zpět na Vaší adresu. Stačí vyplnit a odeslat formulář na našich stránkách, notebook řádně zabalit dle návodu u formuláře a vyčkat na kurýra až zařízení vyzvedne. Naše společnost využívá kurýrní služby od společnosti PPL od žádné jiné. Kurýr by Vám měl vždy dát potvrzení o převzetí zásilky.

Opravujeme tyto značky

Servis notebooků Acer Servis notebooků Asus

Servis notebooků MSI Servis notebooků Sony Vaio

Servis notebooků Lenovo Servis notebooků Toshiba

Servis notebooků FujitsuSiemensServis notebooků PackardBell

Servis notebooků Dell Servis notebooků HPServis notebooků Samsung


Ochrana a zabezpečení počítače je v dnešní době dost podceňované proto doporučujeme hlavně uživatelům kteří využívají elektronické bankovnictví kvalitní antivirový program. Naše společnost je autorizovaným distributorem antivirových řešení ESET. Pokud si u nás zakoupíte antivirovou ochranu zdarma Vám jí nainstalujeme a nastavíme.

Záchrana dat patří velice často mezi dotazy našich zákazníků, data obnovujeme a pokud je medium poškozené vážně máme spopracující firmu která se zabývá jen obnovou dat a úspěšnost mají 97% takže rádi předáme kontakt pokud se nám data nepovede obnovit.